Cariere

Dacă dorești să faci parte din echipa medicală a Centrului Medical logomare așteptam CV-ul tău și o scrisoare de intenție la recrutaremedici@domina-sana.ro.

Pentru a te alătura echipei noastre administrative, te rugăm să trimiți CV-ul la adresa jobs@domina-sana.ro.

cariere

REGISTRATOR MEDICAL

Candidatul ideal

-Prezentabil, sociabil, amabil, zambitor, empatic, binevoitor
-Proactiv, responsabil
-Atentie distributiva
-Operare PC, word, excel, e-mail
-Studii medii
-Relatii cu publicul anterior (frontdesk, callcenter, secretariat) – reprezinta un avantaj
-Operare casa de marca – reprezinta un avantaj
-Nu sunt necesare cunostinte medicale

Descrierea jobului

-Receptionarea probelor biologice, inregistarea lor (verificare documente insotitoare, redactare fise probe)
-Receptionarea apelurilor telefonice
-Programari pacienti
-Relatia cu pacientii, personalul din laborator, clientii clinici, spitale
-Pregatirea plicuri, colete, AWB curier
-Incasare contravaloare probe, consultatii
-Servicii de protocol

Pentru acest post va rugam sa ne transmiteti CV-ul de email cati.molea@domina-sana.ro